Kavurmalı Cenaze Yemeği Fiyat

Etli Mevlit Pilavı

Etli mevlit pilavı çeşitli nedenlerden ötürü yapılan mevlitler için iyi bir ikram alternatifidir. Bu ürünün yanında genelde ayran dağıtılır ve irmik helvası, lokma, şekerpare gibi tatlılarla tamamlanır.

Genelde ölen kişinin ardından helvası kavrulur ve kültürümüzde ölü evinde yemek pişirmek olmadığı için komşular yardımcı olur. 7, 21, 40 ve 52. Günlerde komşular ve yakınlar davet edilir, çeşitli ikramlar yapılır. Bu ikramlardan en önemlisi ve ana yemek olanlardan biri de etli pilavlardır.

Dana, kuzu ya da beyaz et şeklinde tercih edilenilen etli mevlit pilavı, pilavcı Yusuf tarafından özenle hazırlanmaktadır. İkramınızın lezzetli olması için kolayca sipariş vererek adrese teslim edilmesini isteyebilirsiniz.

Hijyen kurallarına uygun olarak üretilen ve en temiz şekilde iletilecek olan ikramlıklarınız için Pilavcı Yusuf en iyi hizmeti vermeye hazır olacaktır. Camide ya da evde yapılacak mevlitler için kişi sayısına göre değişecek olan mevlit yemeği fiyatları da kişi sayısına göre belirlenecektir.

Etli Pilav Dağıtımı
Etli Pilav Pilavı

 Mevlit Yemeği Fiyatları 

Mevlitte tercih edilecek menünün oluşturulmasının ardından fiyatlar da değişiklik gösterecektir. Hayır pilavı fiyatları verilirken kırmızı et olunca fiyat daha yüksek, beyaz et olunca daha düşük olmaktadır.

Sünnet, ölüm, kandil, mübarek aylar, düğün ve benzeri birçok etkinlikte bu tür ikramları hazırlayacak olan ekibimizi tercih edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve mevlit pilavı siparişi vermek için 0 212 907 06 52 veya 0 216 397 20 02 Sipariş hattımızı arayabilir veya 0 553 862 96 95 Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz. 

Profesyonel olarak tercih edeceğiniz ikramlar ve zaman kazanacağınız çok sayıda servis hizmetini firmamız aracılığıyla başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden renkli ürün gruplarını tercih ederek, kendi menünüzü oluşturabilirsiniz.

Hayır işleri için en ekonomik fiyatlardan yararlanmanızı sağlayan ekibimizden destek alarak siparişinizi 4-5 gün öncesinden bildirmeniz yeterlidir.

İstanbul Hayra Pilav Dağıtım Firması
İstanbul Hayra Pilav Dağıtım Firması

Mevlit Pilavı Çeşitleri

Mevlit pilavları, etli ve nohutlu olmak üzere iki çeşittir. Genelde ekonomik olduğundan dolayı mevlit pilavı tavuklu olarak tercih edilmektedir. Bununla birlikte ihtiyacınız olan ürünleri temin etmeniz gerektiğinde ekibimizin yardımını alabilirsiniz. Zamanında yapacağınız çalışmalar için önceden sipariş ederek etin türünü seçebilirsiniz.

Ancak etten daha ekonomik olan ve kalabalığı fazla olan davetler için tercih edilen bir diğer alternatif olarak da nohutlu mevlit pilavı tercih edilmektedir. Bu sipariş daha ekonomik olacağı için çoklu adetler için siparişinizi özelleştirmeniz mümkün olacaktır. Kaliteli ve özel malzemelerimizle lezzetli ikramları ortaya çıkarmak için ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Mevlit pilavı sipariş işlemleriniz için daha detaylı bilgi almak 0 553 862 96 95 Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz. Tüm siparişler özenle hazırlanarak, hijyenik kurallara uygun şekilde servis edilecektir.

Etli Mevlit Pilavı

Hayır İşleri İçin Mevlit Pilavları

Pilavcı Yusuf’un leziz menülerinden birini almak istediğinizde size davetli sayınız kadar teklif oluşturacağız. Bu şekilde bilgi almak istediğinizde tavuklu pilav fiyat seçeneklerini kişi sayınıza uygun olarak teklif edeceğiz.

Aynı zamanda son derece uygun olan fiyatların yanı sıra 300 kişilik tavuklu pilav fiyatı 2022 yılında son derece ekonomik olarak firmamız tarafından verilecektir.

Özel günlerde, ölümlerde ya da anma törenine aile ve sevdikleriniz davet edilir. Dini törenden sonra, ebeveynler ve tanıdıklar güzel bir yemek etrafında buluşmaya alışkındır. Tavuklu pilav dağıtımı, bu mutluluk anını paylaşmak için bir araya gelme fırsatı sunar. Ama tüm taraflar, önce organizasyonu ve hazırlığı düşünmelisiniz. Bu nedenle vaftiz yemeğini bir yemek firmasına emanet etmek daha kolaydır. Bu durum için menüyü oluşturmaktan profesyonel sorumludur. Bazen onun ekibi hizmeti yerine getirebilir. Bir yemek firması kiralamanın birçok avantajı vardır. 

Her şeyden önce, birden fazla misafir için etli mevlit pilavı hazırlamak küçük bir başarı değildir. Yemek servisi daha sonra bu angaryadan kaçınmak için bir çözüm olarak kendini sunar. Ayrıca, uzman ayrıca bazı önerilerde bulunabilir. 

Mevlut Yemek Organizasyonu
Etli Mevlit Pilavı

İkramlarda Profesyonel Destek

Herhangi bir ev hanımı için yüzlerce kişiye ikram yapmak kolay olmayabilir. Ancak Pilavı Yusuf’ın işi budur. Cuma günleri hayır yemekleri dağıtmak gibi birçok etkinlik de dahil olmak üzere özel günlerinizde etli mevlit pilavı dağıtımı yapılmaktadır.

Porsiyon olarak tercih edilen ve her durumda ihtiyaçların karşılanmasını sağlayan uygulamalar için ekibimizden destek alabilirsiniz. En uygun fiyatlarla yardım alabileceğiniz birçok hizmet için ekibimiz size yardımcı olacaktır. Sürekli artan fiyatlar söz konusu olduğundan herhangi bir lokantada tavuklu pilav porsiyon fiyatı 2022 yılında çok yüksektir.  Ancak bize sipariş vererek çok daha uygun fiyatlarla porsiyonları oluşturabilirsiniz.

Porsiyon olarak tercih edeceğiniz çok sayıda ürünün yanında diğer ikramlarınız için de adet ve menü seçeneklerine göre fiyatlar değişecektir. Her pozisyonda aynı lezzeti sunan ekibimiz, her türlü desteği almanızı sağlayacak alternatiflerle memnuniyet odaklı çözümler sunacaktır. Bilgi almak ve iletişime geçmek için bize ulaşmaktan çekinmeyin!

Mevlit Yemek Fiyatları
Mevlit Yemek Fiyatları

Etli Pilav Neden Dağıtılır?

İnsanlar özel günlerinde sevdikleriyle birlikte mutluluklarını ya da üzüntülerini paylaşmak ister. Bu yüzden yiyecek dağıtılır ve daha samimi bir ortam oluşur. Kültürümüzde de en önemli parçalardan biri olarak toptan tavuklu pilav sipariş ederek dağıtımı yapılır.

Bazen üç ayların başlaması, Ramazan ayları ve benzer birçok etkinlik için çok kalabalık gruplara hayır lokması dağıtılır. Bazen daha doyurucu çözümler gerektiğinde de etli pilav dağıtılmaktadır. Her türlü etin yanı sıra, nohutun da kullanıldığı bu ikramların yanına farklı eklentiler de ekleyebilirsiniz.

Son derece önemli olan bu özel gün ikramlarıyla ihtiyacınızın karşılanması son derece kolay olacaktır.

Peki neden sulu yemek ya da tatlı dağıtmakla yetinilmiyor? İşte bu durumda pilavın bereketinden bahsedebiliriz. Yani pilav tavuk neden dağıtılır çünkü bu menü çok bereketli ve doyurucudur.

Neden Pilavcı Yusuf?

Müşteriler kaliteli hizmet almak için bir yiyecek içecek firmasının hizmetini kullanırlar. Etli mevlit  pilavı dağıtmak, özel günler için tüm aile için önemli bir olaydır. Bu nedenle, etkinlik üst düzey gastronomik sanatla işaretlenmelidir. Müşteri, kusursuz bir tören için alanında deneyime sahip bir profesyonel seçmek zorunda kalacak. Yemek servisi alanında uzman bir şef, müşterisinin beklentilerine göre kusursuz bir hizmet sunabilmektedir. O halde zamandan tasarruf, bireyleri hizmeti talep etmeye motive eden sebeplerden biridir. 

Bu durumda, yalnızca bölgedeki bir servis sağlayıcıyla iletişime geçmelisiniz. Bu, uzun beklemeleri ve zaman kaybını ve ayrıca seyahat masraflarıyla ilgili ek fatura maliyetlerini önleyecektir. Bitirmek için, catering firması seçimi etli mevlit pilavı çeşidinin tarifesine göre yapılmalıdır. Çoğu firma, görevden önce ücretsiz bir tahmin sağlar. Böylece etkinlik organizatörü, her bir şirketin fiyat tekliflerini karşılaştırarak en cazip teklifi seçmekte özgür olacaktır. Fiyatın menülere ve misafir sayısına göre değiştiğini unutmayın. 

etli-pilav-menusu
etli-pilav-menusu

Daha detaylı bilgi almak ve etli mevlit pilavı siparişi vermek için 0 212 907 06 52 veya 0 216 397 20 02 Sipariş hattımızı arayabilir veya 0 553 862 96 95 WhatsApp Hattımıza yazabilirsiniz.