Hakkımızda

Pilavcı Yusuf hayır arabası rezervasyon platformunda aradığınız konsept tatlı ve yemekleri bulabilirsiniz. Lokma, tavuklu pilav arabası kiralama hizmetleri veriyoruz.

Hayır lokması hizmetlerinde İstanbul’un en iyi arabalarından birini kiralamak için Pilavcı Yusuf’a başvuru yapabilirsiniz. Tadını unutamayacağınız lokma ve tavuk pilav türleri sizlere uygun seçeneklerle sunulmaktadır. Bu alanda garantili hizmetler veriyoruz.

Misyonumuz

Pilavcı Yusuf olarak temel görevimiz, bir kurum veya kişinin kiralamak istediği hayır arabasını en iyi şekilde sizlere sağlamaktır. Hayır yapmak, çeşitli amaçlarla pilav veya lokma dağıtmak isteyen kişiler, araçlarımızı kiraladıktan sonra hedeflerini yerine getirmektedir. Temelde varoluş nedenimiz de hayır amaçlı organizasyonları sizlere sağlamaktır.

Hayır yapma nedenleri herkese göre değişebilir. Bu düşünceden yola çıkarak araçların konumlandığı yerlerde pilav veya dağıtılan diğer ürünleri seven kişilere küçük dokunuşlar sağlanmaktadır.  Sektörde fark yaratan Pilavcı Yusuf, verdiği pilav arabası hizmetlerinde memnuniyet sunar. Tüm ekibimizle sizlere ideal bir dağıtım hizmetini veriyoruz.

Vizyonumuz

İyi insanlar başka insanlara iyilik yapmayı sever ve bunun için bir aracı kuruma ihtiyaç olabilir.   Pilavcı Yusuf, stratejik anlamda ihtiyacınız olan arabayı doğru bir organizasyonla size sunmaktadır. Hedeflerimiz her hayrın en doğru biçimde ulaşmasını sağlayacak ekip ve ekipmanı size ulaştırmak olacaktır.

Sürdürülen faaliyetlerde, takım ruhuna önem vermekteyiz. Gerçek sosyal alanda samimi bir şeklide sağlık kurallarına uygun çözümler sunuyoruz. Dağıtılan yemeklerimiz üretim ve dağıtım kurallarına uygun biçimde hazırlanmaktadır. Bunu yapabilmek için gereken Sağlık Bakanlığı kurallarına uyuyoruz.

Neler Sunuyoruz?

Pilavcı Yusuf birçok yerde çeşitli yiyecekleri dağıtırken tatmin edici sonuçlar sağlamaktadır. Verim alacağınız sonuçlar için kendi isteklerinizi belirleyerek işe başlayabilirsiniz.

1 En İyi Tavuklu Pilav Dağıtımı

Tavuklu pilav çeşitlerimiz en iyi hayır pilavları olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir. Tadı damakta kalan bir eti pilav seçeneğini dağıtmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

2 Uygun Pilav Arabası Fiyatları

Kişi sayısını belirledikten sonra hayır pilavı organizasyonu başvurunuz için en uygun fiyatlandırma yapılacaktır. Uzun vadede tekrar kiralamalar olacağında kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

3 Baharatlı Tavuklu Pilav Çeşitleri

Hayır arabası mönüsünde baharat çeşitlerine önem vermekteyiz. Tavuklu pilavlara ek tadı daha da iyileştiren özel baharat karışımlarımızı sunuyoruz.

4 Nohutlu Pilav Üstü Tavuk

Nohut ağırlıklı pilavların üzerine tavuk eklemesi şeklinde dağıtımlarda bol proteinli bir tabak hazırlanmış olur. Porsiyon ölçüleri konusunda firmamızla görüşebilir ve sayı miktar oranını ayarlayabilirsiniz.

5 Etli Mevlit Pilavı

Mevlit yemeklerinde kişi sayısına göre organizasyon talepleriniz ideal biçimde karşılanmaktadır. Mevlit okumalarıyla ziyaretçileri etkileyecek yiyecekler dağıtabilirsiniz.  700-900 kişiye kadar siparişlerinizi sağlamaktayız.  Etli mevlit yemeklerimiz özenli bir süreçten geçmektedir.

6 Cenaze Töreni Tavuk Pilav Arabası

 İstanbul’da cenaze törenlerinde dağıtmak istediğiniz hayır pilavı için doğru adrestesiniz. Vefat eden kişilerin cenazesi için gelen ziyaretçiler için güç veren yiyecekleri organizasyon firmamız sağlamaktadır.

7 Ölüm Yıldönümü Hayır Arabası 

Ölüm yıldönümlerinde hayır arabası kiralamak istediğinizde yer ve kişi sayısını önceden belirleyerek başvurularınızı yapabilirsiniz. Çok sayıda kişi olduğunda rezervasyon sürenizi erkene almanız önerilmektedir. En az bir hafta önceden bildirdiğiniz randevularınız en iyi süreçle tamamlanmaktadır.

8 İş Toplantısı Lokma Arabası

Çeşitli organizasyonlarda Pilavcı Yusuf hayır arabası kiralamasıyla kalabalık şekilde bir araya gelmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bir iş gezisi iş toplantısı çıkışında ağız tatlandıran lokma tabakları keyfi daha da artıracaktır.

Yanına dilediğiniz içeceği de ekleyerek iş toplantılarından alacağınız keyfi çoğaltabilirsiniz. Kiralama lokma değil de kavurma pilav mönüsüyle de olabilir. Tercih tamamen sizin…

Pilav Tavuk Arabası Kiralamak için İletişim Numarası

Pilav üstü tavuk arabası kiralamak için aşağıdaki farklı telefon numaramızı kullanabilirsiniz:

  • Whatsapp iletişim 0553 862 96 95
  • Anadolu Yakası 0216 397 20 02
  • Avrupa Yakası 0212 907 06 52