Toptan Tavuklu Pilav

Toptan Tavuklu Pilav

Toptan tavuklu pilav firmamız çok uzun yıllar alanında çok daha kaliteli hizmetler vermek ve başarılara imzasını atmaya devam etmek için yenilikçi gelişmeleri yakından takip etmektedir. Türk kültürünün en önemli parçası olan mevlitlerin sonunda duaların tamamlanması ile misafirlere ikram olarak geleneksel bir yemek olan tavuklu pilav ikram edilmektedir. Bundan dolayı her türlü organizasyon ve mevlitlerin sonunda en lezzetli ikramlar olan pilav çeşitleri için uzman yardım alınması son derece önemli olmaktadır.

İstanbul pilavcısı
İstanbul pilavcısı

Tavuklu Pilav Fiyatlarımız :

100 kişilik Tavuklu Pilav ve Ayran : 2.000 TL

200 kişilik Tavuklu Pilav ve Ayran : 3.500 TL

300 kişilik Tavuklu Pilav ve Ayran : 4.500 TL

500 Kişilik Tavuklu Pilav ve Ayran : 7.500 TL

750 Kişilik Tavuklu Pilav ve Ayran : 11.250 TL

İstanbul’da Toptan Hayır Pilavı Sipariş Hattı

Her geçen gün kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile adından söz ettiren firmamız alanında yer alan diğer firmalar arasından en fazla talep edilen firma olmaktadır. Yapmak istediğiniz tüm organizasyonlarda ya da okutmak istediğiniz mevlitlerde misafirlere ikram edilecek mevlit pilavı tavuklu, etli, sade veya nohutlu çeşitleri için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm hijyen kurallarına uygun ter temiz ortamlarda son derece sağlıklı ve lezzetli pilav çeşitlerinde firmamız her zaman farkını ortaya koymaktadır.

Kaliteli ve güvenilir hizmetlerin tek adresi olan firmamızda işinin ehli profesyonel ekibimiz ve tecrübeli ustalarımız istediğiniz her çeşit toptan mevlit pilav siparişlerini en kısa sürede tamamlayarak adresinize hiç zaman kaybetmeden zamanında teslim etmektedir. Bu tarz hizmetler almak istediğinizde yapmanız gereken sadece pilav çeşidine ve kişi sayısına karar vermek olacaktır.

İstanbul Hayra Pilav Dağıtım Firması
İstanbul Hayra Pilav Dağıtım Firması

İstanbul Geneli Mevlüt Pilavı Sipariş Firması

Tüm mevlit ya da organizasyon çeşitlerine göre mevlit pilavı sipariş için 0 212 907 06 52 veya 0 216 397 20 02 numaralarımızdan firmamız ile iletişime geçmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca 0 553 862 96 95 whatsapp hattımızdan istediğiniz siparişleri verebilir ve merak ettiğiniz tüm konular hakkında detaylı olarak bilgiler alabilirsiniz. Her türlü sipariş ya da bilgi almak için iletişime geçmeniz halinde güler yüzlü ekibimiz her konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Firmamız için insan sağlığı ve müşteri memnuniyeti her zaman ilk sırada yer almaktadır.

Mevlit Yemek Fiyatları
Mevlit Yemek Fiyatları

 Güvenilir Toptan Mevlit Pilavı Satışları

Mevlitler genel olarak düğün, sünnet düğünü, cenazeler ve ölmüş kişilerin yıl dönümlerinde duaların yapıldığı organizasyonlar olmaktadır. Mevlit sonrasında misafirlere ikram olarak geleneksel yemek olmasından dolayı pilav çeşitleri tercih edilmektedir. Özellikle tavuklu pilav ve etli mevlit pilavı çeşitlerine çok daha fazla talep bulunmaktadır. Daha çok sünnet düğünleri ya da düğünlerin vazgeçilmez lezzeti olan etli pilav hem doyurucu olması hem de göze hitap etmesi dolayından her zaman en doğru seçim olmaktadır.

Etli Pilav Dağıtımı
Etli Pilav Dağıtımı

En Uygun Mevlüt Pilavı Sipariş Fiyatları 15 TL’den Başlıyor

Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile farkını koruyan firmamızdan her türlü organizasyon ya da mevlitler için iletişime geçebilirsiniz. Toptan tavuklu pilav siparişlerinizde firmamız her zaman en kaliteli hizmetlerini güven içinde sunmakta olup her konuda yardım almak için istediğiniz vakit ulaşmanız mümkün olmaktadır. Firmamızdan aldığınız tüm hizmetlerden kesinlikle memnun kalacaksınız.

Tavuklu Pilav Siparişleri

Her zaman başarılı hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamız çok uzun yıllar sektörde bulunmakta ve her konuda güvenirliğini kanıtlamıştır. Geçmişten günümüze kadar ülkemizde insanların en mutlu günleri olan düğünlerde ya da en acı günleri olan ölüm yıl dönümlerinde okunan duaların kabul olması ve misafirlere ikram edilmesi için her zaman mevlit pilavı çeşitleri tercih edilmektedir.

2022 Yılı Hayır İçin Pilav Dağıtım Fiyatları ve Siparişi

En çok sevilen mevlit pilav çeşitleri için istediğiniz zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz. 300 kişilik tavuklu pilav fiyatı 2022 güncel fiyatların yer aldığı firmamızdan en kaliteli hizmetleri çok daha kısa sürede güven içinde alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde çalışan işinin ehli profesyonel ekibimiz büyük bir titizlikle en güzel pilavları yapılışı ve dağıtımı hizmetlerini vermektedir. İhtiyacınız olan toptan tavuklu pilav ve diğer pilav seçenekleri için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Firmamız bünyesinde yapılan tüm pilav çeşitleri birinci sınıf kalite pirin ve organik ürünler kullanılmaktadır. Usta ellerden çıkan tüm tavuklu pilav ve diğer çeşitleri için hiç zaman kaybetmeden firmamızdan yardım alabilirsiniz.

hayra-tavuklu-pilav-dagitim-hizmeti
hayra-tavuklu-pilav-dagitim-hizmeti

Profesyonel Mevlit Pilavı Yapan Firmalar

Sünnet düğünleri, düğünler, bebek mevlitleri, cenaze yıl dönümleri ve daha pek çok toplu bir şekilde bir araya gelinen mevlitlerde verilen yemek çeşidi olarak pilav seçenekleri ilk sırada yer almaktadır. Etli, tavuklu ve nohutlu mevlit pilavı hizmetlerini hem lezzet bakımından hem de yüksek kalite malzeme kullanımı ve hijyenik ortamlar bakımından güvenilir firmalardan almak çok önemlidir. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatı bulunan ve her türlü sağlık kurallarına uygun ortamlarda yapılan mevlit pilav çeşitlerimiz ile her konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

Tavuklu pilav dağıtımı hizmetleri işinde uzman olan tecrübeli ve güvenilir personelimiz tarafından özenle yapılmaktadır. Özel olarak üretimi yapılan pilavlar itina ile porsiyonlar halinde özel tabaklarda istediğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir. Bütün çeşitlerinin yapıldığı firmamızda istediğiniz sayıda hayır pilavı siparişlerini 0 216 397 20 02 telefon hattımız ya da 0 553 862 96 95 whatsapp hattımız ile iletişime geçerek vermeniz mümkün olmaktadır.

Mevlit ve Organizasyonlarda Pilav Dağıtımı

Pilav tavuk neden dağıtılır? Osmanlı sofralarının en lezzetli yemeği olarak günümüze kadar gelen ve özel bir yere sahip olan pilav çeşitleri her zaman hem organizasyonlar ve mevlitlerde hem de evlere gelen misafirlere ikram edilmektedir. Bunların yanı sıra Türk kültürünün en önemli değeri olarak insanlar kaybettikleri büyükleri ya da sevdikleri kişilerin yanı sıra bazı durumlarda hayır yemekleri dağıtmayı tercih etmektedirler.

İstanbul pilavcısı
İstanbul pilavcısı

En Ekonomik Hayır Pilavı Dağıtım Fiyatları 15 TL’den Başlıyor

Bunların içinde en önemlisi ve en çok talep gören hayır pilavları gelmektedir. Yemek sektöründe son derece uygun hayır pilavı fiyatları ile firmamız yapmak istediğiniz hayırlarınız için sizlere yardımcı olmaktadır. Birinci sınıf kalite pirincin kullanıldığı pilavlarımız farklı seçenek çeşitleri ile sizlere kolaylık sağlanmaktadır.

Her türlü hayırlarınız için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçerek en güzel ve özel pilavları insanlara ikram etme şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıca firmamızdan her zaman mevlit pilavı sipariş vermeniz mümkün olmakta ve mevlit yemeği fiyatları teklifleri alabilirsiniz. En kaliteli malzemelerin kullanıldığı en lezzetli mevlit yemekleri ve pilavları firmamızdan güven içinde alabilirsiniz.

Mevlit Pilav Fiyatlarında Uygunluk

Her türlü mevlitlerde olduğu gibi cenaze yıl dönümleri için gerekli olan pilav çeşitleri arasından tavuklu pilav fiyat konusunda firmamız çok daha uygun olmaktadır. Bütçeleri zorlamayacak şekilde ayarlanan fiyatlar sayesinde çok daha rahat sipariş vermeniz mümkün olmaktadır. Birinci sınıf kalite pirincin kullanıldığı pilavlarımız farklı seçenek çeşitleri ile sizlere kolaylık sağlanmaktadır.

Sünnet düğünleri, düğünler, bebek mevlitleri, cenaze yıl dönümleri ve daha pek çok toplu bir şekilde bir araya gelinen mevlitlerde verilen yemek çeşidi olarak pilav seçenekleri ilk sırada yer almaktadır. Her türlü organizasyonların sonunda okutulan mevlit pilavı fiyatları firmamızda çok daha uygun olmaktadır.

İstanbul Hayır Pilavı Dağıtma Firması İletişim

İstanbul ilimizde tüm bölgelere en kaliteli hizmetleri sunmakta olan firmamız her konuda sizlere sonuna kadar yardımcı olmaktadır. Fiyatların son derece uygun olduğu firmamız ile iletişime geçerek tavuklu pilav porsiyon fiyatı 2022 hakkında bilgi almak için iletişime geçebilir ve her konuda detaylı bilgiler alabilirsiniz.

İstanbul’da Ekonomik Fiyatlarla Tavuklu Pilav Dağıtımı ve Toplu Pilav Siparişi İçin Pilavcı Yusuf Usta İletişime Geçin. İletişim : 0553 862 96 95 – 0212 907 06 52 – 0216 397 20 02 Arayınız.